Automatyka dla przemysłu 

Nowoczesna skrzynka telekomunikacyjna

Zobacz, gdzie zamówić skrzynkę teletechniczną, wejdź na www.telmor.pl.

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdym budynku – regulują to odpowiednie ustawy. W sprzedaży wyróżniamy wiele ich typów, których konstrukcja musi być przygotowana na każdą ewentualność. Jak dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – jakie wyróżniamy rodzaje?

Skrzynka telekomunikacyjna musi być zbudowana z wytrzymałego surowca i jednocześnie przepuszczać sygnały Wi-Fi. W sprzedaży znajdziemy kilka kluczowych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na zewnątrz budynków, która musi być wytrzymała na ingerencje osób niepowołanych oraz wysoką temperaturę. Kolejna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz domów, w której mieszczą się przewody telekomunikacyjne – takie jak światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – wzmacniacze RTV, multiswitche. Moduły wewnątrz skrzynki można zainstalować na przykład na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – ochrona przed ingerencją osób niepowołanych

Kluczowym czynnikiem jest również ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. Specjalne zasuwy znakomicie spełniają swoją rolę. To istotne także w domu, w którym przebywają osoby małoletnie. Nie zapominajmy również o zachowaniu ładu wewnątrz szafki – do tego celu służą profesjonalne komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – posiadają one różne rozmiary, co sprawia, że bez problemu dostosujemy je do swoich potrzeb.

Nasza siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Zobacz także: