Bezpieczeństwo 

Tabliczki na drzwi – dostępne rodzaje

Tutaj znajdziesz tabliczki na drzwi

W każdym budynku znajduje się wiele przeróżnych pokoi o mniejszym bądź większym znaczeniu. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale także osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – umożliwiają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę ogromny. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym wyróżniają się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co można nimi oznaczyć?

Właściwe oznakowanie obiektu daje doskonałą przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy mówimy o urzędzie, biurze, przedszkolu czy sklepie – czytelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na szybkie odnalezienie sali, która w danym momencie nas interesuje. Tak dzieje się chociażby w szpitalu czy szkole. W przypadku urzędów, banków i biur tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas w danej chwili osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie wymieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w zakładzie pracy ma miejsce odejście pracowników, opis na tabliczce można bez żadnych trudności zmienić. Pozwala to więc zaoszczędzić niemałą ilość pieniędzy – nie trzeba wszak wydawać pieniędzy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu odróżnić pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzono dla załogi konkretnej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można również oznakować punkty, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się na ten moment bardzo dużą popularnością. Nierzadko na tych tabliczkach w miejscu napisu umieszczony jest skreślony symbol papierosa. Dla znacznej części osób przekaz takiego typu znaku jest więc wyjątkowo jasny. Wspomnieć warto również, że tabliczki informacyjne wiesza się również na drzwiach wejściowych do obiektów, które posiadają ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Nasza siedziba:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]

Zobacz także: