Baza porad Biżuteria 

Biżuteria dla nieśmiałych, czyli jak dodać sobie pewności siebie!

Czy wiesz, że biżuteria może pomóc ci podnieść poczucie własnej wartości na kilka sposobów? Jeśli czujesz się ze sobą nie najlepiej, sięgnij do naszego poradnika!

Symbolika, która doda ci pewności siebie

Czy wiesz, że niektóre kształty mogą oddziaływać na naszą psychikę? Są związane ze starożytnymi wierzeniami. Jeśli zależy ci na tym, by dodać sobie odwagi w działaniu, wybierz symbol smoka. Dodaje energii i dodatkowo chroni przed niepowodzeniami. Bywa symbolem energii seksualnej.

Bardzo dobrym wyborem jest drzewo. To symbol sił witalnych, życia i rozwoju, ale również kobiecości.

Ying&Yang nie niesie wprawdzie ze sobą odwagi, ale symbolizuje równowagę sił. I pozwala nam odzyskać wewnętrzną harmonię.

Gwiazda to symbol, który pomaga w odnoszeniu sukcesu. Jeśli zatem chcesz poczuć się gwiazdą, nie zaszkodzi mieć na sobie mały wisiorek lub zawieszkę na bransoletce w takim właśnie kształcie.

Kamienie szlachetne dla nieśmiałych

Innym sposobem na podbudowanie się jest wykorzystanie energii minerałów. Jakie kamienie szlachetne mogą pomóc ci podnieść samoocenę?

Akwamaryn – dodaje odwagi nieśmiałym osobom i pomaga w szczerym i otwartym wyrażaniu uczuć. Boisz się powiedzieć chłopakowi, co czujesz? Ten minerał będzie idealny.

Opal różowy – ten minerał dodaje radości i poprawia nastrój, co zdecydowanie pozytywnie wpływa również na samoocenę. Poza tym przepięknie wygląda i dodaje każdej z nas dużo dziewczęcego uroku.

Granat – jest minerałem o bardzo wielu właściwościach. Wśród nich ma być również rozpraszanie nieśmiałości. Jest też idealny, jeśli chcemy zmienić nasze przyzwyczajenia oraz uwolnić się od toksycznych relacji.

Labradoryt – ten kamień pozwala przegnać dręczące i natrętne myśli, rozjaśnia umysł i przynosi nowe, kreatywne pomysły. Uważa się również, że pomaga przezwyciężyć nieśmiałość wynikającą z błędnego, złego myślenia o sobie. Jeśli zatem masz tendencje do tego, by nie myśleć o sobie dobrze, to ten kamień może ci pomóc.

poczuj się piękna dzięki biżuterii

nie musisz wcale decydować się na biżuterię z minerałami, by poczuć się piękną. Jeśli nie wierzysz w moc kamieni, zdecyduj się po prostu na taką biżuterię, która ci się podoba! Dobierz ją odpowiednio do kształtu twarzy i zadbaj o to, by pasowała do stylizacji, które nosisz najczęściej. Pamiętaj, że znaczenie może mieć zarówno owal twarzy, długość włosów, a nawet to, jakiej długości jest naszyjnik, który zakładasz.

W Biżuterii, w której czujemy się kobieco i sexy, twoja samoocena na pewno ulegnie poprawie. Możesz też pokusić się o element biżuterii, który będziesz traktować jak talizman. Jeśli uwierzysz, że przynosi ci szczęście, na pewno tak się właśnie stanie. To zasada psychologiczna (placebo), której skuteczność udowodniono już wielokrotnie.

Źródło tekstu: https://blog.bizutik.pl/porady-i-ciekawostki/bizuteria-dla-niesmialych-czyli-jak-dodac-sobie-pewnosci-siebie/

Zobacz także: