Biżuteria Robienie zakupów 

Bransoletki z koralikami

Nie poszukuj już więcej! Tu zaopatrzysz się w bransoletki z koralikami

Gdy chcemy posiadać niepowtarzalne bransoletki z koralików, najlepiej przygotować je własnoręcznie. Naturalnie możemy również kupić je w butiku, jednakże nie będą już takie oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju akcesoria, ponieważ sprawdzają się na wszystkie okazje.

Bransoletki z koralikami – jak je zrobić?

Najłatwiejszą techniką wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, za pomocą której wykonamy okrągłe bransoletki. Przy użyciu szydełka, igły i nici możemy skomponować wyjątkową biżuterię.Jak własnoręcznie tworzyć bransoletki z koralikami, możemy zobaczyć też w Internecie zapoznając się z samouczkami.

Jak wykonać bransoletki z koralikami metodą Peyote?

Po metodę Peyote sięgamy, kiedy chcemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Do wykonania tego typu bransoletki potrzebujemy: koralików, nici lub żyłki i igły. Musimy się uzbroić w cierpliwość, ponieważ ten sposób należy do bardziej pracochłonnych niż wyżej wymieniona metoda szydełkowa.

Jakie są wzory bransoletek z koralikami?

Występuje bardzo duża liczba szablonów, którymi możemy posiłkować się przy pracy nad swoją biżuterią. Dzięki postępowi techniki, możemy używania komputerowych schematów, które w dużym stopniu upraszczają tworzenie osobistej bransoletki. Dostępne są zarówno modele w jednym kolorze, jak i zawierające przenikanie kolorystyczne.Nie każdy z nas ma umiejętności niezbędne do wykonania bransoletek z koralikami. W takiej sytuacji można wybrać jeden z wielu dużo bardzo ładnych egzemplarzy w sieci oraz sklepach stacjonarnych.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Zobacz także: