Biżuteria Robienie zakupów 

Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

Szukasz kolczyków na sztyftach? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje zarówno wykorzystany do ich zrobienia kruszec, projekt oraz ozdobne kamienie, ale też typ zapięcia. Na rynku dostępne są najróżniejsze rodzaje zapięć – na przykład długie bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla tych kobiet, które cenią minimalizm i wygodę, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i są bezpieczne dla ucha. Bardzo ważna okazuje się również rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie wersje na wyjątkowe imprezy, a także te, które śmiało można zakładać na spotkania ze znajomymi.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się często naprawdę stylowe, a przy tym nie zniechęcają nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem będą niewątpliwie srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi kamieniami – turkusem lub bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do stonowanych, ale eleganckich kreacji – ich dopasowanie ułatwiają niewielkie rozmiary i minimalistyczny wzór.

Kolczyki na sztyftach do pracy

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane również do zwykłych strojów. Do pracy dobrze nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – prezentują się niemal tak dobrze, jak naturalne, ale ich możliwe zapodzianie nie będzie tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które szczególnie łatwo komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy też warto postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku niebanalną główką.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Zobacz także: