Biżuteria 

Stylowe srebrne kolczyki

Sprawdź, gdzie nabyć kolczyki

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej nabywanych przez kobiety elementów. Są idealne na każdą okoliczność – bardzo huczną i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy w czym tkwi sekret, że są tak rozchwytywane i w jakich sklepach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych rodzajach. Najpopularniejsze są urocze sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, jak również eleganckie. Równie często wybierane są długie dodatki, które cudownie wydłużają szyję. Sprzedawane jako ozdobione szlachetnymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Błyskotki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj występuje w przypadku błyskotek z metali nieszlachetnych. Najbardziej oryginalne kolczyki wykonano techniką matowienia, więc kupując je popatrzmy na cechy probiercze oraz technologię ich wykonania.

Jak czyścić srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki ciągle wyglądały perfekcyjnie, należy skrupulatnie je oczyszczać i systematycznie usuwać wszelkie zabrudzenia. Należy odkurzać je codziennie suchą ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalne produkty czyszczące, a nieużywane kolczyki chować w zamkniętych pokrowcach. Nie polecamy natomiast domowych technik polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu środki mocno rysują delikatną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór kolczyków znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które zapewniają błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne promocje. Poza tym zakupy w internecie to niebywały komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.

Zobacz także: