Biżuteria Robienie zakupów 

Wybierz klasykę – kolczyki z cyrkoniami

Znajdź kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy prezent dla wytwornej kobiety. Te szlachetne ozdoby idealnie współgrają z kolczykami stworzonymi ze srebra. Przyjrzyjmy się więc, jak selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka imitacje naturalnych klejnotów, posiadające wspaniałe parametry optyczne. Mienią się pod wpływem światła szlachetnym lśnieniem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz bezbarwne. Mogą wspaniale imitować szlachetne brylanty, wykorzystywane są zatem jako detal zdobniczy. Istnieją też zabarwione odmiany cyrkonii – poprzez zastosowanie odpowiednich składników można otrzymać poniższe zabarwienia: niebieski, czerwony, zielony, brązowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Najpiękniejsze kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko stosuje się cyrkonie, przede wszystkim w kompozycjach ze srebrem. Te połyskujące kamienie są zahartowane i odporne na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, kolii, a także zawieszek. Gdzie kupimy dodatki z cyrkoniami? Szeroki wachlarz mają sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w zróżnicowanych wariantach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wyśnioną i piękną biżuterię. Klientki często wybierają klasyczne kolczyki, jak również te bogato upstrzone cyrkoniami.

Zobacz także: