Biżuteria Robienie zakupów 

Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Sklep jubilerski Kraków - tu zakupy na pewno będą udane!

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozkwitem rynku, zmieniliśmy także nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Dziś entuzjastycznie korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I chociaż w internecie znajdziemy prawie wszystko, wciąż wiele artykułów warto nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Plusy odwiedzin u jubilera

Kupno platynowej broszki, wisiorka bądź pierścionka łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. W związku z tym, by być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które przemawiają za takim postępowaniem. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy mamy zamiar kupić obrączki lub pierścionek, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli z kolei zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt ciasny albo zbyt luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego rozmiaru ewentualnie wykona nowy. Następnym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania kompetentnej porady złotnika. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, zaprezentuje popularne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dopasować odpowiedni kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie daje się na chrzest, ślub czy urodziny.

Inne usługi jakie oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również świadczą pomocnicze usługi. Naprawa uszkodzonej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeżeli zerwał się nam łańcuszek bądź wypadł kamień z kolczyka, złotnik szybko i sprawnie zreperuje go w swoim warsztacie. Jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy obwód palca, złotnik zmieni obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje też na pierścionku lub zawieszce podziękowania, datę, gratulacje czy też inną znaczącą dla nas treść. Z kolei jeśli chcemy podarować komuś unikatowy prezent, albo mamy swój pomysł na broszkę albo zawieszkę, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w szkatułce mamy niekompletną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasza siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Zobacz także: