Branża prawnicza 

Doradztwo prawne dla osób fizycznych i spółek

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jako zespół prawników – aplikantów radcowskich oraz radców prawnych – oferuje Klientom kompleksową pomoc prawną z rozlicznych dyscyplin prawa, specjalizując się w głównej mierze w prawie cywilnym, prawie pracy i prawie rodzinnym. Oferujemy usługi prawne zarówno pozaprocesowe, jak i procesowe, dla osób fizycznych i podmiotów prawa handlowego. Świadcząc porady prawne korzystamy z bogatego doświadczenia zdobytego przez lata wykonywania praktyki zawodowej.

Doradztwo prawne dla osób prywatnych

Osoby prywatne zgłaszają się do naszych prawników z problemami prawnymi dotyczącymi rozwodów, kontaktów i alimentów. Współpraca w tego typu sprawach opiera się w dużej mierze na zrozumieniu sytuacji osoby korzystającej z pomocy prawnej oraz dostosowanie do jej indywidualnych potrzeb odpowiedniego rozwiązania prawnego. Reprezentujemy Klienta w postępowaniu i przygotowujemy go do sporów sądowych, niemniej jednak w zależności od stanu faktycznego sugerujemy także pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które mogą mieć wpływ na szybsze rozwiązanie sprawy oraz obniżą koszty obsługi prawnej. Klienci będący osobami fizycznymi zgłaszają się do nas po poradę prawną też w sprawach dotyczących prawa spadkowego. Nasza kancelaria uczestniczy w przygotowaniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, jak również oferuje doradztwo prawne w już rozpoczętych postępowaniach spadkowych.

Porady prawne dla przedsiębiorców

Oprócz powyższego, nasi prawnicy zajmują się doradztwem prawnym dla firm i spółek. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, wobec tego oferujemy kompleksowy charakter obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy prowadzimy doradztwo dla podejmowanych przez nich działań, świadczymy porady prawne z obszaru prawa administracyjnego, prawa handlowego, prawa podatkowego czy praw pracowniczych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, będące rezultatem współpracy z rozmaitymi podmiotami, staramy się do wszystkich Klientów podchodzić indywidualnie, znajdując stosowne rozstrzygnięcia prawne, także w jednostkowych sprawach.

Zobacz także: