Branża prawnicza 

Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada rozbudowany dział dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje, za szkodę wynikłą z czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne lub odszkodowania za wypadki komunikacyjne. Przykłady tego typu spraw można bez problemu mnożyć, ale ważne jest to, że każdorazowo w przypadku powstania szkody jesteśmy gotowi do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego rodzaju sprawach. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach powstałych w wyniku wypadków zarówno drogowych, jak i innych, jak np. upadek na śliskiej powierzchni. Bardzo często podejmujemy również sprawy wynikłe ze strat powstałych podczas pobytu na wakacjach, związanych m.in. z niezgodnością wykupionej oferty z faktycznymi warunkami panującymi w hotelu lub kiedy bezprawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zwracają się do nas również osoby pokrzywdzone w związku z błędami medycznymi, takimi jak przepisanie nieodpowiednich leków, leczenie przez dentystę wbrew zasadom sztuki lekarskiej czy powikłania przy operacji lub porodzie.

Działania kancelarii radców prawnych w sprawach o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw o odszkodowanie zmagamy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak wypadek samochodowy, w którym bliska im osoba straciła życie, niepełnosprawność spowodowana przez nieudolnego lekarza czy pobicie. Zawsze wiąże się to też z wieloletnią traumą, z jaką przychodzą do nas poszkodowani Klienci. Naszym obowiązkiem jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie kalkulacja jakiego odszkodowania może dociekać nasz Klient. Brak jest w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednak nasze doświadczenie zawsze pozwala nam na podanie Klientom informacji, która daje im możliwość podjęcia decyzji co do dalszego rozwoju sprawy.

Zobacz także: