Dbanie o zdrowie 

Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Więcej szczegółów o marce Vitberg uzyskasz w tym miejscu

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej intensywności, może znacznie podnieść komfort życia ludzi skarżących się na bóle nóg, kręgosłupa oraz szyi. Moduły masujące polskiej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Aparaty Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Moduły do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, jest złożony z modułu bazowego (niezbędnego do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do relaksu i walki z symptomami stresu.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom natężenia drgań. Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: