Dbanie o zdrowie 

„INN:Poland” z wizytą u producenta zestawów do wibroterapii

Zajrzyj tutaj po więcej informacji o marce Vitberg

Przeczytaj wywiad portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zajęła się zagadnieniem wibroterapii 25 lat temu i od tego czasu z pozytywnym skutkiem ulepsza swoje produkty.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie pacjentów są najważniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad wieku, natomiast wytężone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od 40 lat. Wibroterapia może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jednak mają działanie krótkotrwałe i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy aparatów, które spotkały się z pozytywną oceną klientów. Moduły RAM Vitberg+ można wykorzystać do regeneracji mięśni sportowców, są jednak również przeznaczone do użytkowania w domu.

Firma Vitberg prowadzi ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, w których można wypróbować aparat i przekonać się o jego efektywności. Co czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki aparat na własność. to dla nich firma Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: