Dbanie o zdrowie 

Materace do wibroterapii marki Vitberg – korzystaj z nich na co dzień

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Vitberg opinie, znajdziesz na https://natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Ludzie pracujący w pozycji siedzącej z czasem zaczynają cierpieć na bóle kończyn, bóle kręgosłupa oraz otyłość. Jedną z metod radzenia sobie z tymi dolegliwościami jest wibroterapia, przechodząca w ostatnich latach swój renesans. Prace badawcze nad tą metodą terapii prowadzano już w drugiej połowie XX w. Terapia wibracjami nie tylko wpływa na uśmierzanie bólu, ale poprzez pobudzenie włókien mięśniowych i przyśpieszenie metabolizmu może wspomóc również odchudzanie. Z wibroterapii chętnie korzystają też sportsmeni do regeneracji mięśni po wyczerpujących treningach.

Wibroterapia w domu z zestawem RAM Vitberg+

Terapia wibracjami nie jest jednak niedostępna dla zwykłego śmiertelnika. Można się jej poddać w zaciszu własnego mieszkania, bez wymogu umawiania się na zabiegi u rehabilitanta. Na rynku można znaleźć aparaty do wibroterapii produkowane przez firmę Vitberg, które służą do stymulacji drganiami poszczególnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ umożliwia korzystanie z trzech podstawowych programów: Relaks, Nogi oraz Kręgosłup, w których można ustawić 4 poziomy intensywności drgań. Zestaw można rozszerzyć o uzupełniające moduły: Kolana, Szyja, Biodra, Nogi i Metabolizm.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: