Dbanie o zdrowie 

Odwiedź fabrykę zestawów do masażu marki Vitberg

Na youtube.com uzyskasz więcej informacji o marce Vitberg

Zobacz jak wygląda produkcja zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od dwudziestu jeden lat zajmuje się produkcją aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojej fabryki na profilu YouTube.

Lata doświadczeń w jednym zestawie marki Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu poprawę jakości życia osób chorujących na różne schorzenia. Pełny aparat jest złożony z sześciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki podziałowi aparatu na odrębne moduły można dowolnie dokładać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, żeby dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o detale

Do produkcji urządzeń firmy Vitberg wykorzystywane są tylko certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od rodzimych wytwórców. Obicie uszyte jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Do produkcji zestawów RAM Vitberg+ używa się nowoczesnych maszyn najwyższej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elementy elektroniczne sterowania, składane są ręcznie, a potem dokładnie sprawdzane przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: