Dbanie o zdrowie 

Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o produktach marki Vitberg

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o marce Vitberg? Wejdź na polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie autora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą w pozycji siedzącej. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz złagodzeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy używaniu urządzeń masujących firmy Vitberg ważna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy efekty wibroterapii odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także jego estetyka, łatwość, instalacji, wysoka jakość wykonania oraz to, że jest to produkt polskiej marki. Osobom rozważającym zakup pełnego zestawu (bądź tylko poszczególnych jego modułów) rekomenduje się przetestowanie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg obecnych na terenie całego kraju.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: