Vitberg opinieDbanie o zdrowie 

Portal „ABC Zdrowie” sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z sześciu modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W urządzeniu częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeśli zechcemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dopasować go do własnych potrzeb, niezbędne będzie dokupienie modułu: Szyja, Nogi, Biodra, Kolana lub Metabolizm. Z pomocą tych modułów można skutecznie zapobiegać bólom łydek i kolan, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je wykonywać w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają również na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: