Dbanie o zdrowie 

Psychologiczne i wysokościowe badania dla kierowców

Badania kierowców Bielsko - więcej o tych usługach

Pracownia psychologiczna PSYCHE z Bielska-Białej trudni się przeprowadzaniem psychotestów badań kierowców. Gabinet mieści się przy ulicy Filomatów 10 (koło firmy BIELKON, przecznica ulicy Karpackiej).

Pracownia Badań Psychologicznych PSYCHE – co robimy?

Naszymi klientami są kierowcy samochodów, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców oraz innych urządzeń. Oferta naszych usług dotyczy między innymi badań kierowców po kolizji. Oprócz tego jest także skierowana do osób, które przekroczyły dozwoloną ilość punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; badania okresowe; badania operatorów różnych urządzeń; testy pracowniczych; badania wysokościowe czy psychotechniczne.
Wiemy, że są Państwo zajęci, przez to dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Testy wykonujemy zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowy wykaz usług zamieszczony jest na naszej stronie internetowej.

Prosimy o przyniesienie ze sobą następujących dokumentów: dowód osobisty oraz skierowanie do badania. Zapraszamy na sumienne wykonane oraz bezstresowo przeprowadzone psychotesty.

Nasza siedziba:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]

Zobacz także: