Dbanie o zdrowie 

Redaktor „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Dowiedz się więcej o marce Vitberg - poszerz swoją wiedzę!

Czy wibroterapia może pomóc osobom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy ból szyi i ramion, uczucie ciężkości w nogach czy bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje szyję, plecy, biodra, kolana lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również relaksuje, co owocuje spokojniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Urządzenie RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną cechą produktów firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących bądź dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: