Dbanie o zdrowie 

„Uroda i Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej wiadomości

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po 30-dniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – opinia autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do instalacji. Zaledwie w kilka sekund po podpięciu modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają stymulująco na pracę jelit. Vitberg opracował także moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać także przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: