Dbanie o zdrowie Robienie zakupów 

Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Jeśli chcesz nabyć maseczki ochronne, koniecznie sprawdź https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia COVID-19, która opanowała cały glob, pod każdym względem przeistoczyła nasze życie oraz relacje z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego nakładają obowiązek używania rozmaitych środków, które mają chronić nas przed potencjalnym ryzykiem złapania tego nowego wirusa. Idąc do biura lub sklepu, gdzie na ogół spotykamy większą zgrupowanie ludzi, powinniśmy zawsze nosić na nosie i ustach maseczkę ochronną. Co natomiast zrobić, jeśli dusimy się w zwykłej maseczce z bawełny?

Wytrzymała mini przyłbica zabezpiecza tak samo jak maska chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, powinny zakupić mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona przed stycznością z wirusem w podobnym zakresie jak maseczka chirurgiczna, a więc zasłania nos i usta, ale równocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi plusami są wygoda, solidność i niewielka waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po każdorazowym założeniu można odkazić, a samą całość można też czyścić ręcznie (aż do 30 razy) w wodzie z detergentem.

Kto powinien zakładać wielorazową mini przyłbicę?

Przyłbicę ochronną poleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby mające trudności z oddychaniem, mające ukończony 50 rok życia oraz regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek zakładać ochronne maski podczas wykonywania obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie ogranicza ruchów szyi, a jej używanie przez parę godzin nie jest kłopotliwe. Ludzie młodzi z pewnością uznają za zaletę również to, że działa ona z FaceID.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: