Dbanie o zdrowie 

Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

Zainteresowany marką Vitberg? Zajrzyj tu

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, służące zarówno lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami polskiego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: szwalni, wykrawalni, działu elektroniki i montowni. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddaje się odpowiednim testom. Okrycie urządzenia wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z aparatów firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta podczas sesji terapii wibracyjnej.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: