Dbanie o zdrowie 

W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Znajdź psychologa UK na miarę Twoich potrzeb! Skieruj się tutaj

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy z chęcią zaczęli wyjeżdżać na Wyspy. Aktualnie przez Brexit zjawisko emigracyjne w zasadzie zanikło, lecz nadal nie brak ludzi skorych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii tworzy mnóstwo utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu kłopotami się upora?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii i mające z tym związek odseparowanie od rodziny, jak również praca na terenie obcego kraju, mogą generować wiele problemów, którym bardzo trudno jest podołać. Rozłąka z bliskimi nierzadko wywołuje ogromny stres. Do tego nieraz pojawiają się też trudności z integracją z nowymi współpracownikami czy w ogóle z otrzymaniem etatu. Brak opanowania języka, który ciągle jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, że bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Odruchy te bardzo ciężko jest poskromić bez pomocy psychologicznej. Dlatego nie trzeba obawiać się korzystania z pomocy specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas sesji zostaną przekazane kolejnej osobie. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać swoich problemów oraz słabości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pokazuje po czym identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja przeprowadzana jest po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej psycholog.

Nasza siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Zobacz także: