Edukacja 

Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Szukasz pełnej oferty wakacyjnego kursu rysunku w Krakowie? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na http://tinyurl.com/y6eknyfq.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty i przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika czy malarstwo. Z tego typu kursów korzystają też osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy projektowaniem wnętrz. Doskonałą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Zobacz także: