Edukacja 

Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Szukasz więcej wiadomości o aktualnej ofercie kursu rysunku architektonicznego? Świetnie trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego dużą popularność ma wpływ mnóstwo czynników – głównie fakt, iż są to niesłychanie ciekawe studia oraz perspektywa dużych zarobków i angażującej pracy po ich zakończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko udowodnić się wiedzę odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się kompozycji i perspektywy

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale także wskazówki profesjonalistów pomagające przygotować się należycie do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie lub za granicą). Uczniowie mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i podczas studiów.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Zobacz także: