Rachunkowość, finanse 

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Potrzebujesz informacji o Flobo? Dobrze trafiłeś!

Biznesmeni nieprzerwanie szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a zarazem zredukować czas przeznaczany na wykonywanie części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie przelewów?

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a później śledzi czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko większych przedsiębiorstw, ale również i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują około stu faktur. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, niezwykle pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to wartościowa usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, toteż rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach niepublicznych bądź językowych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, pensjonaty, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi wymaga wcześniejszej opłaty, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Zobacz także: