Rachunkowość, finanse 

Kredyt dla firm bez zaświadczeń. Czy to możliwe?

Jeżeli prowadzisz firmę, na pewno doświadczyłeś trudniejszych chwil pod kątem finansowym. Partnerzy, którzy spóźniają się z opłaceniem należności lub nieplanowane wydatki na rozwój firmy – problemów może być wiele. Z pomocą może przyjść kredyt na działalność gospodarczą.

Rodzaje kredytów dla firm

Istnieje wiele sposobów na wsparcie działalności firmy. Kredyt inwestycyjny dla firm pozwoli realizować ich potrzebę rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm będzie zbawiennym zastrzykiem finansowym w gorszym okresie działalności. Przy doborze właściwego kredytu warto kierować się dopasowaniem oferty do obranego modelu biznesowego. Na przykład jeśli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu, powinniśmy znaleźć taką ofertę, która akceptuje powyższą metodę rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu właścicieli firm otrzymało kredyt dla firm bez zaświadczeń z US i ZUS, a nawet bez wykazania dochodu i obrotu. Aby włączyć się do grona usatysfakcjonowanych kredytobiorców, należy skonsultować się ze sprawdzonym doradcą kredytowym znającego wszelkie obecne na rynku oferty i będzie w stanie znaleźć tę najbardziej opłacalną. Będzie on pomocny także w sytuacji, gdy chciałbyś uniknąć sprawdzenia przez bank rejestrów KRD i BIG.

Kredyt dla firm poniżej 6 miesięcy działalności

Jeśli bank odmówił Ci pożyczki ze względu na krótki staż firmy, nie martw się. Na rynku funkcjonują oferty banków, kierowane do raczkujących firm. Niektóre z nich są osiągalne także dla firm, które dopiero co założone! Tutaj jednak również konieczna będzie konsultacja z doradcą, który zaproponuje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszego dnia po zarejestrowaniu firmy.

Zobacz także: