Reklama, marketing, promocja 

Pracownia Register – projektowanie biuletynów firmowych

Chcesz dowiedzieć się, kto przygotowuje biuletyn firmowy? Koniecznie kliknij tu

Właściwy obraz firmy w odbiorze jej pracowników ma podstawowe znaczenie dla jej dobrego działania. Tworzenie dobrych relacji na linii pracodawca-zatrudnieni skutkuje wzrostem ich lojalności wobec firmy. Wewnętrzny PR, którego celem jest prowadzenie spójnej i godnej zaufania polityki informacyjnej wobec pracujących, może wykorzystywać różnorodne narzędzia. Jednym z nich jest biuletyn firmowy.

Co określamy biuletynem firmowym

Biuletyn firmowy jest to magazyn kierowany do pracowników danego przedsiębiorstwa. To warte polecenia narzędzie do budowania więzi między zatrudnionymi a firmą. Jest to też skuteczna metoda na poprawę wewnętrznego PR. Biuletyny firmowe dają szansę organizacji na cementowanie społeczności zatrudnionych, wzmacniają ich poczucie uczestnictwa w życiu firmy oraz pełnią funkcję informacyjną.

Prawidłowo zaprojektowany biuletyn firmowy

Poprawnie stworzony biuletyn firmowy jest wartościowym narzędziem w rękach fachowców od wewnętrznego PR. Istotne jest, by zawierał profesjonalnie zredagowane treści oraz wyglądał nie gorzej od dostępnych na rynku prasowym czasopism. Buduje to pozytywny wizerunek organizacji i daje szansę na prowadzenie polityki informacyjnej w atrakcyjny sposób. Biuletyn firmowy powinien być przyjemny w czytaniu i oglądaniu, dzięki czemu może on być interesujący także dla rodzin pracowników i ich pozostałego otoczenia. Tworzy to pozytywną atmosferę wokół firmy, która może zaowocować poprawą zaufania i motywacji pracowników.

Nasza siedziba:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]

Zobacz także: