Reklama, marketing, promocja 

Reklama zewnętrzna i wewnętrzny biuletyn – projekt gazety firmowej

Potrzebujesz sporządzić biuletyn firmowy? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na www.pracowniaregister.pl/custom-publishing-czasopisma-firmowe-i-gazety-firmowe-pod-klucz/.

Firmowy biuletyn to bardzo dobry sposób motywowania załogi, ale również działanie wykraczające poza mury firmy. Zastanówmy się więc, jakie treści warto umieścić w takim biuletynie i czy warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – likwidacja szumów komunikacyjnych w firmie

Gazeta firmowa może pełnić dwie funkcje. Najważniejszą jest wspieranie komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa – pisanie o sukcesach, chwalenie się wzrastającymi osiągami, wywiady z najlepszymi pracownikami. Takie gazetki mają kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całego przedsiębiorstwa, bowiem wspaniale motywują ekipę. To powoduje, że podwładni są bardziej chętni do współpracy między sobą, czują się dumni ze swojego miejsca pracy, a ich rutynowe powinności dają im więcej satysfakcji. Statystyki pokazują, że gazeta korporacyjna sprawia, że członkowie ekipy chcą optymalizować swoje wyniki, podnosi się też jakość pracy. Wielką zaletą jest również ulepszanie kanałów komunikacji między jednostkami, które są głównym powodem konfliktów w wielu korporacjach. Korporacyjny biuletyn zapewnia również pełną jawność planów zakładu.

Projekt gazety – dotrzyj do partnerów firmy

Oczywiście gazeta korporacyjna to też wspaniała forma komunikacji zewnętrznej. Magazyn może dotrzeć do odbiorców takich jak: konsumenci, prasa, partnerzy firmy, uczniowie. Korporacyjny biuletyn w ten sposób spełnia cele promocyjne, podnosi sprzedaż oraz stanowi część profesjonalnego public relations. Planując założenie korporacyjnego biuletynu musimy przede wszystkim zebrać redaktorów i zaplanować kwestie związane z fizycznym przygotowaniem broszury. Można w tym zakresie skorzystać z usług specjalistów (np. grafików projektowych), którzy wymyślą projekt gazety, określą wygląd gazetki i zajmą się drukiem. firmowy biuletyn z pewnością osiągnie sukces.

Nasza siedziba:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]

Zobacz także: