Rekreacja, hobby, sport 

Korty tenisowe – jakość obiektu jest ważna

Tutaj uzyskasz więcej szczegółów o kortach tenisowych Kraków

Miejsca kryte, posiadające zewnętrzne oświetlenie oraz całkowicie innowacyjne stanowią najbardziej popularne korty tenisowe. Miejsce takie musi zapewniać że zawodnicy nie doświadczą niebezpiecznych urazów, na które najdotkliwiej podatne są mięśnie i więzadła. Dobrze więc wybierać hale o powierzchni elastycznej, co jest zalecane przede wszystkim dla zaczynających przygodę z tenisem. Dopiero gdy przyswoimy lepsze kompetencje możemy rozpocząć rozgrywki na bardziej wymagającej powierzchni kortu.

Popracuj nad swoją kondycję na kotrach tenisowych

Korty tenisowe są wspaniałą sposobnością do spędzenia wolnego popołudnia na świeżym powietrzu. Aktywny tryb życia genialnie wpływa na zgrabną sylwetkę, ale trzeba pamiętać, że sport ten to forma wymagająca dużej siły, precyzji i umiejętności. Pod okiem doświadczonego szkoleniowca z łatwością wdrożymy się w podstawy tenisa ziemnego, chociaż początkowe rundy na korcie mogą być niełatwe. Biorąc udział w zmaganiach na wygodnych kortach tenisowych, zminimalizujemy ryzyko pojawienia się stłuczeń. Możemy również trenować na kortach zamkniętych, które przy polskich warunkach pogodowych są niezbędne.

Korzystanie z kortów tenisowych nie musi być kosztowne

Tenis ziemny od dekad uchodzi za bardzo ekskluzywny. Pamiętajmy, że istnieje możliwość wypożyczenia niezbędnych przyrządów, szczególnie, że sport ten nie należy także do niekosztownych. Więc jeśli myślimy o tym, żeby grać wyłącznie hobbystycznie decydujmy się na takie korty tenisowe, które umożliwiają wypożyczenie rakiet tenisowych dobrej klasy.

Nasza siedziba:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]

Zobacz także: