Rekreacja, hobby, sport Rozrywka i hobby 

Obozy tenisowe

Nie zwlekaj! Wybierz aktualną ofertę obozu tenisowego w dobrej cenie.

Wakacje to okres, który możesz przesiedzieć w domu, oglądając wszystkie seriale. Można również spędzić je aktywnie. Jedną z opcji spędzenia wolnego czasu jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – nauka przez zabawę

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać dostosowany do naszych umiejętności kurs nauki tego sportu. Najczęściej lekcje odbywają się w 4-osobowych grupach po dwie godz. treningu w każdym dniu. Dodatkowo, uczestnicy uczęszczają na basen oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innego rodzaju grach. Nie zabraknie też wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Z kolei w czasie kilkugodzinnego rajdu można podziwiać dziką przyrodę.

Obóz tenisowy – popularne kierunki

To nieprawda, że udane wakacje to wyjazdy zagraniczne. Aby przeżyć wyjątkowe przygody nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie ciekawie może być w Beskidach. Właśnie w takich miejscach organizuje się najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

ten typ obozów adresowane są głównie do dzieci. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i mniejsze dzieci. Na rynku znajdują się również oferty dla całych rodzin.

Nasza siedziba:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]

Zobacz także: