Rekreacja, hobby, sport Robienie zakupów 

Strój do jazdy konnej – bryczesy

Szukasz spodni bryczesów? Sprawdź horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie

Jazda na koniu wymaga nie tylko godzin pracy, dużych pokładów cierpliwości i wielu wyrzeczeń, ale również odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz nabyć wysokiej jakości bryczesy? Szeroki wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów tam, gdzie nogi stykają się z siodłem, dzięki czemu zmniejszają zagrożenie otarcia naskórka. Dobrze wykonane spodnie bryczesy powinny być ciasne i elastyczne, a przy tym nie krępować ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym dżokej poczuje pełną swobodę.

Jak wybrać najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich wskazane jest upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który jest wytwarzany z skóry ekologicznej, silikonu bądź innych materiałów zapewniających dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący również łydki i uda, bądź kolanowy. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one mieć warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które zapewniają komfort termiczny podczas jazdy. Nie bez znaczenia są także walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek i liczne kieszonki.

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Zobacz także: