Rekreacja, hobby, sport Turystyka i podróże 

Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?

Potrzebujesz więcej informacji o pełnej ofercie wypraw w góry? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz kop adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś wymagającym turystą, który docenia bezpieczne i dobrze opracowane eskapady w towarzystwie doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Planujemy trekkingi, które prowadzą na szczyty nieomal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają aktywny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w podobnych wyprawach. Aby wziąć udział w wyprawie konieczna jest świetna sprawność fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to trekking dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wyprawach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o znacznej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Umożliwiają jednocześnie realizację marzeń i sprawdzenie się w ciężkich warunkach. Exploruj.pl angażuje zawodowych liderów oraz przewodników znających dogłębnie specyfikę górskiego obszaru, ale także ochoczo dzielących się posiadanym doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni także zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Andy oraz Dolomity.

Nasza siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Zobacz także: