Robienie zakupów Sektor budowlany 

Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Więcej o blasze na rąbek stojący na https://regamet.pl/panele-dachowe/.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używany rodzaj pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od innych pokryć dachowych? Czy warto je kupić? Przybliżamy blachy na rąbek i sposoby ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – estetyka oraz trwałość

Panele dachowe na rąbek perfekcyjnie łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi, dzięki czemu zyskują coraz szersze uznanie. Trwała i pięknie prezentująca się blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których konieczna jest zmiana paneli dachowych, jak i nowoczesnych domach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są transportowane na plac budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie oraz stosunkowo łatwo. Takie pokrycie dachowe jest trwałe, odporne na rdzę i wspaniale współgra z wieloma stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym bądź dworkowym).

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla popularnych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem wykorzystanej technologii oraz trwałości. Panele te są wykonywane z grubej blachy powleczonej dodatkową warstwą, która zapewnia osłonę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie słoneczne czy opady. Blacha na rąbek jest sprzedawana w licznych wariantach, co umożliwia dobranie jej do specyficznej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się też do zminimalizowania kosztów związanych z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten budulec wprost w sklepach firmowych.

Nasza siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Zobacz także: