Robienie zakupów Urządzanie domu 

Do jakich wnętrz wybrać roletę zaciemniającą?

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca lub roleta typu 100% zaciemnienia będzie najlepszym wyborem? Kiedy warto wybrać stuprocentowe zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tychże produktów jest wiele, a możliwość kontroli docierających do wnętrza promieni słonecznych nie jest ich jedyną pozytywną cechą. W przypadku rolet 100% zaciemniających jest możliwe całkowite zaciemnienie, ale w rolecie dzień i noc już nie. Jaki model najlepiej zda egzamin w Twoich wnętrzach? Tu znajdziesz odpowiedź.

Atuty rolet dzień noc i rolet 100% zaciemnienia

Totalna kontrola nad ilością światła docierającego do wnętrza to największy plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień i noc dysponują szeregiem zbliżonych zalet i mocnych stron. Jedna z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach z drewna, jak i PCV. Pozostając w temacie montażu – jest on niezwykle prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga użycia śrub i gwoździ ani wiercenia. Każdy da sobie radę z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub dzień noc.
Duża ilość kolorów do wyboru powoduje, iż produkty te odnajdą się w każdym wnętrzu. Rolety dzień i noc dostępne są również w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów materiałów w jednej lub kilku barwach. Rolety te mogą służyć za element dekorujący mieszkanie.

Rolety zaciemniające w Krakowie, Warszawie i innych miastach

Rolety wewnętrzne zaciemniające są produkowane przez wiele wiodących marek i producentów. Podczas zakupów rekomendujemy wybrać rodzimą firmę – producenta rolet zaciemniających. Kraków, Trójmiasto lub Warszawa to liderzy produkcji i dystrybucji takiego asortymentu. Istnieje także możliwość spersonalizowania produktu na życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie posiadających standardowych wymiarów.

Zobacz także: