Robienie zakupów Sektor budowlany 

Drzwi drewniane wejściowe – bezpieczeństwo domowników i nowoczesny design

Chcesz kupić drzwi zewnętrzne ocieplane? Zobacz tutaj

Drzwi wejściowe pełnią wiele funkcji – oddzielają od szumu dobiegającego z dworu, chronią mieszkanie przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych i strzegą przed włamaniem. Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe? Czemu opłaca się zainwestować w drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi wejściowe drewniane – komfort cieplny oraz wytrzymałość

Kupno drzwi zewnętrznych to jedna z najważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy posiadacz domu. Drewniane drzwi zewnętrzne ze względu na swoje właściwości oraz trwałość od dziesięcioleci cieszą się ogromnym uznaniem. Ekologiczny materiał wygląda rewelacyjnie i da się go wykończyć na przeróżne sposoby. Odpowiednio skonstruowane drewniane drzwi wejściowe charakteryzują się energooszczędnością i posiadają niski współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, iż w pomieszczeniach odczuwamy komfort termiczny, a zarazem opłaty za ogrzewanie nie są za wysokie. Wybierając drzwi do mieszkania warto rozważyć modele o grubości 92 mm lub 68 mm. Ze względu na swoje właściwości dużym powodzeniem cieszą się zwłaszcza ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna klejonego trójwarstwowo – nie wykrzywiają się i ciężko je uszkodzić, więc rewelacyjnie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne drewniane drzwi zewnętrzne posiadają najlepsze uszczelki.

Atuty dwuskrzydłowych drzwi zewnętrznych

Producenci świadczą również przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są zalecane w przypadku nieszablonowych otworów drzwiowych. Natomiast drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to propozycja dla tych, którzy kładą nacisk na niebanalny design. Jeżeli szukamy drewnianych drzwi zewnętrznych dwuskrzydłowych na wymiar, należy skorzystać z oferty przedsiębiorstwa, które wykonuje nietypowe wzory na zlecenie, a zarazem gwarantuje kilkuletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwi drewniane można wstawić efektowne szyby, np. ornamentowe. Zamawiający mogą również wybierać spośród wielu rodzajów szyldów. Prócz zalet estetycznych, wypada również podkreślić inne cechy, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Coraz częściej wyposaża się je w zabezpieczenia antywłamaniowe, wobec tego ciężko je sforsować. Gwarantuje to lokatorom właściwe bezpieczeństwo. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe mają też wielopunktowy zamek listwowy, a kupujący może zdecydować się na niski próg aluminiowy lub drewniany. Obecnie przy wytwarzaniu drewnianych drzwi wejściowych stosuje się najwyższej jakości lakiery, które zabezpieczają ich powierzchnię przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Zobacz także: