Robienie zakupów Urządzanie domu 

Ekspres do kawy Nivona – przygotuj aromatyczny napój jak barista

Kawa to smakowity napój, którym od setek lat zachwycają się kolejne generacje jej miłośników. Wielu nie wyobraża sobie dnia bez chociaż małej jej porcji, a są i tacy, którzy piją ją wręcz kilka razy dziennie. Zazwyczaj zadowalają się oni kawą rozpuszczalną, jednakże najwięksi entuzjaści kawy sięgają po nią w ziarnach i nieustannie szukają profesjonalnych urządzeń, z pomocą których uwolnią z nich cały smak. Z myślą o nich powstają ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – stylowe wzornictwo

Mimo iż Nivona jest względnie nową marką (pojawiła się na początku XIX w.), to wyraźnie podkreśliła już swoją obecność w sektorze wyposażenia dla miłośników kawy. Wraz z prezentacją nowych ekspresów zdobywa sobie coraz większą popularność znawców kawy, głównie dzięki temu, że produkuje całkowicie profesjonalne urządzenia w nadzwyczaj rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona wyróżniają się stylowym designem, utrzymanym w klasycznej kolorystyce szarości, czerni oraz bieli. Dzięki temu znakomicie wpasują się zarówno do biur oraz restauracji, jak i do kuchni naszych mieszkań. I pomimo że mają wiele funkcji, są to urządzenia niesłychanie łatwe w eksploatacji, z którym nie sprawi trudności swojemu właścicielowi.

Ciekawe opcje ekspresów do kawy Nivona

Ekspresy do kawy Nivona z serii CafeRomatica mają wiele użytecznych funkcji. Część z nich, np. modele NICR 759 i NICR 779 można połączyć z Bluetooth i tym samym kierować nimi z poziomu urządzenia mobilnego. Ekspresy marki Nivona mają również wbudowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli wyciągnąć ze skruszonych ziaren ich pełny aromat. Funkcja “Moja kawa” umożliwia z kolei dodanie preferowanych ustawień przygotowania napojów. Dzięki funkcji Easy-Spumatore (dodanej m.in w ekspresie NICR 680) w mgnieniu oka ubijemy smakowitą piankę do latte. Co istotne, ekspresy Nivona można bardzo łatwo zachować w czystości.

Zobacz także: