Robienie zakupów 

Jak wykorzystać baniak na wino?

Jeśli potrzebujesz balonu na wino, odwiedź tę stronę.

Balon do wina to wspaniały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Balon do wina – wyjątkowy upominek

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy prezent dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji imienin, rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również doskonała ozdoba stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal balon na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe baniaki na wino wykonane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Zobacz także: