Robienie zakupów Technologie 

Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Jeśli szukasz profesjonalnych drukarek 3D, odwiedź ten adres

W asortymencie CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od wiodących producentów tych rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszym asortymencie, pracują między innymi w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od ponad trzech dekad – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze technologie oraz instrumenty. Wyliczono, że używając drukarek 3D i innych produktów Stratasys można nawet o 90% zmniejszyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny. Kluczowe założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych usług i urządzeń, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Następnym liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs produkuje niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w pionierskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się funkcjonalną budową oraz łatwą obsługą. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najdrobniejszych elementów. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można szybko uzyskać tożsame prototypy, co jest niezmiernie pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko stosowane w przeróżnych sektorach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany wydruk jest solidny oraz precyzyjny, a w czasie procesu drukowania nie dochodzi do przesunięcia się warstw oraz nie pojawiają się wypaczenia.

Nasza siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Zobacz także: