Robienie zakupów Tematyka żywnościowa 

Kompatybilne kapsułki do ekspresów Lavazza A Modo Mio

Uzyskaj więcej informacji o Lavazza A Modo Mio kapsułki

Firm przetwarzających kawę jest niezliczona ilość, jednakże Lavazza nieprzerwanie znajduje się na liście tych cieszących się uznaniem. Mało osób wie, że początek marki Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX stulecia w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20 dolarów kupił niewielki obiekt handlowy, gdzie mielono ziarna kawowca i tworzono ich autorskie kompozycje. Szybko podbiły one serca rezydentów miasta. Sto lat później firma Lavazza wciąż czaruje aromatem swoich kaw, ustanawiając standardy także w zakresie kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – bardzo dobra jakość i intensywny aromat

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych aktualnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą zaparzenie pysznej, pachnącej kawy zajmuje wręcz chwilę. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się tylko do mieszanek smaków sprzedawanych przez tę markę. Aktualnie w sklepach kupić można sporo zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nierzadko są one tańsze, ale nadal cechują się wysoką jakością.

Kto oferuje zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Wiele zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, marki która również pochodzi z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kaw w kapsułkach do szeregu znanych ekspresów tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno kawy będące pyszną kompozycją arabiki (Venezia), jej mieszanką z robustą (Napoli Ristretto lub Superbia), jak i napoje o smaku popularnego włoskiego likieru (Sambuca), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) i kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Zobacz także: