Robienie zakupów 

Mydło w płynie – chroni przed drobnoustrojami i patogenami

Jeśli szukasz mydła w płynie, koniecznie odwiedź ten adres

Mydło antybakteryjne usuwa z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne groźne patogeny. Czym powinno charakteryzować się mydło w płynie, żeby sprostało wymaganiom przeróżnych odbiorców? Gdzie używane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Zastosowanie mydła dezynfekującego

Mydła o właściwościach bakteriobójczych wykorzystywane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również zamawiane przez przemysł gastronomiczny, zakłady pracy czy placówki medyczne. W sklepach dostępne są rozmaite rodzaje mydeł – produkty w płynie, w piance, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, przeznaczone do mycia ciała, włosów i skóry delikatnej, mydła w opakowaniach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych pojemników, które zapewniają wysoki stopień higieny. Na szczególną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące produktem niezmiernie ekonomicznym – pozwala otrzymać aż 2,5 tyś. doz mydła z 1000 ml opakowania. Mydło w piance efektywnie myje, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i łatwo opłukuje.

Naturalne mydło w płynie dla wrażliwej skóry

Mydła antybakteryjne znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przebadane dermatologicznie. Środki pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych i innych składników alergicznych – można je stosować często, bez narażenia się na podrażnienia. Niektóre produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel, który świadczy o wysokiej jakości i jest przyznawany kosmetykom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Zobacz także: