etykiety na wódkę weselną, etykiety na bimberRobienie zakupów 

Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Tradycja ofiarowania prezentów na rozmaite okazje znana jest od wieków i od samego jej początku jednym z najchętniej wręczanych i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na urodziny, osiemnastkę lub wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali goście chcą podarować to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę – podziękuj gościom weselnym

Na przyjęciach weselnych napoje wyskokowe nie tylko stoją na stołach, ale też przyjęło się, że nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarunek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Jednakże takie butelki z alkoholem mogą też przerodzić się w fajną pamiątkę, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba personalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety na wódkę weselną, lokując na nich informację o wyrazy podziękowania, imionach Pana i Pani Młodej lub miejscu i dacie ślubu. Etykiety na butelki można kupić w różnorodnych wzorach oraz barwach, w związku z tym bez trudu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji zamawiającego. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber i inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko przy okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy przyjęciu urodzinowym.

Etykiety na bimber – udekoruj własne przetwory

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać flaszki w domowej spiżarni. Jeśli robisz swoje wina, soki czy nalewki, a później dajesz je kolegom czy też rodzinie nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę zwyczajnej butelki. Oprócz tego flaszki można też oznaczać przy użyciu wielobarwnych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Zobacz także: