Robienie zakupów Tematyka motoryzacyjna 

Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Zainteresowany Renault części Kraków? Zajrzyj tutaj

Auta Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie kupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony auto i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, silnika, nadwozia i podwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają posiadacze Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne elementy.

Nasza siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Zobacz także: