Robienie zakupów 

Pasta do mycia rąk – skuteczne działanie dzięki właściwościom trącym

Zamów pastę do mycia rąk

Rzemieślnicy, pracownicy warsztatów samochodowych, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych czy kominiarze – to tylko niektóre z grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, które ciężko usunąć ze skóry dłoni. Należą do nich głównie wszelkiego typu farby, sadze, oleje, smary, a także, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobligowani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na eliminację takich pobrudzeń. Najbardziej efektywna jest pod tym względem pasta BHP do rąk.

Pasty BHP do rąk – gdzie się ich używa?

Pasta do rąk odróżnia się od innych preparatów czyszczących wykorzystywanych każdego dnia w zwykłych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do usuwania bardzo trwałych zabrudzeń, musi wyróżniać się dobrymi właściwościami trącymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju wzbogacają je o specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, które usuwają brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące stosowane w paście do mycia rąk, jak i zabrudzenia, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze zatem, żeby pasta zawierała także substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Gdzie są potrzebne pasty BHP pasta do rąk?

Jak już wspomnieliśmy, pasta BHP do rąk znajduje zastosowanie przede wszystkim w zakładach rzemieślniczych, przemysłowych i usługowych. Rzecz jasna przyda się także w gospodarstwa domowych – okaże się niezastąpiona podczas porządków bądź w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach należy sięgnąć po małe opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Zobacz także: