Robienie zakupów 

Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Planujesz urządzenie imprezy w ogrodzie i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie funkcje mają pawilony ogrodowe i o czym trzeba pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, weselach w plenerze, złotych godach, urodzinach i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale też przed silnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega również skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne i sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie. Wybór stosownego produktu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Wytrzymałe i łatwe w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się mocną konstrukcją i zdołają przetrwać w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a łatwy montaż oraz demontaż pawilonu powodują, iż sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają także specjalne ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całej konstrukcji.

Zobacz także: