producent drzwi drewnianych, drzwi drewniane na wymiarRobienie zakupów Sektor budowlany 

Producent drzwi drewnianych – szeroki wybór produktów i kompleksowa obsługa

Oknostol to firma, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu różnego typu elementów drzwi i okien drewnianych. Lata funkcjonowania na polskim rynku sprawiło, iż jej specjaliści zapewniają konsumentom wysoką jakość dostarczanych produktów oraz obsługi klienta. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich trwałość, ale też najwyższa funkcjonalność, osiągnięte za sprawą wykorzystania podczas ich wytwarzania nowoczesnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy planowaniu, produkcji i montażu modułów stolarki otworowej ekspertom firmy przyświeca troska o osiągnięcie czterech wartości: zadowolenia użytkownika, pełnej wygody eksploatacji produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości.

Czym cechują się wyroby małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien charakteryzuje się wysoką troską o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar proponowane przez to przedsiębiorstwo to świetne rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy szukają wytrzymałych i w pełni funkcjonalnych produktów. Zapewniają one lokatorom najwyższą wygodę – skutecznie tłumią hałasy z zewnątrz i są świetną izolację cieplną, co jest ważne nie tylko zimą, ale także podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów, dlatego wyposaża się je w zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość dopełnia ich oryginalna, atrakcyjna stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi okres zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność, ponieważ produkowane są tylko z surowców wysokiej jakości.

Producent drzwi drewnianych – nieodpłatne konsultacje

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent wyróżnia się także w obszarze kontaktów z klientami. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol może liczyć na darmową konsultację przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów w mieszkaniu, co da pewność, iż montaż drzwi przebiegnie bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich spersonalizowany szkicu, idealnie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowanymi wyobrażeniami. Tyczy się to nie tylko rodzaju wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale też ich rozmiaru.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Zobacz także: