Robienie zakupów Urządzanie domu 

Rolety wewnętrzne na każdą kieszeń

Nie wiesz jak nowocześnie i modnie urządzić swoje wnętrze? Jeden, niezbyt kosztowny produkt może całkowicie zmienić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa oczywiście o wewnętrznych roletach okiennych. Dzięki tej przesłonie możesz dodać kolorytu wszystkim wnętrzom lub nadać im intymnego i przytulnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień i noc doradzi, jak dokonać dobrych, zakupowych decyzji.

Jakie rolety wybrać?

Wewnętrznych rolet okiennych jest wiele typów. Można je dzielić według różnych klasyfikacji. Jeśli chodzi o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkanin, które charakteryzują się różnym zakresem przepuszczania światła. Jest to zwykle poliester – prosty do czyszczenia oraz nieskomplikowany w utrzymaniu.
Ze względu na zastosowanie klasyfikujemy rolety na ścienne oraz okienne. Inne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj niezwykle popularnym modelem są rolety dzień i noc typu 100% zaciemnienia bądź zebra.
Następna klasyfikacja to rolety standardowe lub na wymiar. Drugi rodzaj jest zalecany do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z większą ilością segmentów albo wieloma ozdobnymi elementami. Jeśli chodzi o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z bieżącymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety – czy są tanie?

Ze względu na fakt, iż konkurencja na rynku rolet jest duża, podobnie jak stale rosnąca liczba producentów, obecnie rolety możesz kupić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na co dzień cena jest niska, a do tego zdarzają się również promocje i akcje specjalne, kiedy roletę można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i zasadniczo każdy może sobie na nie pozwolić.
Bogata kolorystyka, nowoczesne projekty i bezinwazyjny montaż sprawiają, że tego rodzaju osłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Koszt zakupu w porównaniu do długiej żywotności i jakości rolety jest bardzo atrakcyjny, dlatego zwolenników takiego pomysłu na urządzenie wnętrz nie brakuje.

Zobacz także: