Robienie zakupów 

Różne typy neutralizatorów zapachu

Potrzebujesz odświeżaczy powietrza? Kliknij tutaj

Na to, jak nasz dom będzie oceniany przez gości, ma wpływ nie tylko jego wystrój. Równie istotny okazuje się zapach. Niestety, nawet przy zachowaniu absolutnego porządku, nie jesteśmy w stanie usunąć z mieszkania wszelkich przyczyn nieprzyjemnych nut zapachowych. Mogą one pochodzić z kuchni, łazienki, a także innych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz metod, dzięki którym możemy zakamuflować krępujące zapachy, a niekiedy zupełnie je wyeliminować, jest naprawdę szeroki. Najlepsze efekty daje używanie neutralizatorów zapachu.

Profesjonalne odświeżacze powietrza – koncentraty i wkłady do muszli

Neutralizatory zapachu występują w różnych formach, co sprawia, że bez problemu dobierzemy je do indywidualnych wymogów. Bardzo popularna postać, w jakiej występują profesjonalne odświeżacze powietrza to płynny koncentrat. Trzeba rozcieńczyć go wodą w odpowiedniej proporcji, a w następnej kolejności przelać do pojemnika z rozpylaczem i użyć w nieprzyjemnie pachnącym pomieszczeniu. Neutralizatory zapachu przyjmują także inne postacie – na przykład kostek do muszli klozetowej czy też pisuaru, jak również automatycznych rozpylaczy, które uruchamiają się po ujawnieniu odpowiedniego stężenia niektórych substancji lub we wskazanych porach.

Neutralizatory zapachu – szerokie zastosowanie

Profesjonalne odświeżacze powietrza, w przeciwieństwie do preparatów stworzonych z myślą o wykorzystaniu w domu, są przewidziane do innych zastosowań. Bazową grupę ich odbiorców stanowią firmy sprzątające. Za ich pomocą mogą w sprzątanych łazienkach i innych pomieszczeniach usunąć przykre nuty. Neutralizatory zapachu są także wykorzystywane przez inne firmy – na przykład lokale gastronomiczne, MOP-y na autostradach lub kluby, a także placówki takie jak żłobki i szpitale oraz pozostałe podmioty utrzymujące własne, ogólnodostępne ubikacje.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Zobacz także: