Robienie zakupów 

Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Jeśli chcesz nabyć słój z kranikiem, koniecznie odwiedź ten adres

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych trunków i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają znaczne objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest niewątpliwą dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że regularnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania kompotów, soków, lemoniad oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego zaletą jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Zobacz także: