Robienie zakupów 

Słoiki i butelki szklane w hurcie – co oferują hurtownie?

Hurtownia słoików szklanych - tu zakupy na pewno będą udane!

Produkcja artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która dopóki będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż większością rynku wyrobów spożywczych rządzą ogromne marki, jest to też branża, w której doskonale radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile zachęcą klienta do swojego autorskiego, ekologicznego lub pysznego produktu. Przeznaczone na handel pożywienie musi być opakowane tak, żeby produkt długo pozostał świeży, a zatem m.in. w szklane słoiczki i butelki. Atutem tego typu opakowań jest to, że są ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Butelki i słoiki w hurcie najlepiej od rodzimego dystrybutora

Jasne jest, że oferty kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się znacznie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo oliwę, konfitury albo pasztety, będzie zużywać rok w rok nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Kupno butelek oraz słoików w hurcie jest w związku z tym dla niego zarówno metodą optymalizacji kosztów, gdyż zamawiając towar całymi paletami z reguły można spodziewać się sporego rabatu od hurtownika, ale także oszczędnością na kosztach transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników szklanych znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u rodzimego dystrybutora butelek oraz słoików. Dzięki temu też otrzyma opakowania szybciej.

Co znajdziemy w asortymencie dostawcy opakowań szklanych?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i pojemności butelki szklane (doskonałe do rozlewania soków, piwa lub wina) i słoiki. Dostarczane są one do klienta na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od objętości opakowań – po 800, 1300, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody transportowe mogą też odebrać zamówiony towar osobiście ze składu sprzedającego. Wraz z słoikami bądź butelkami hurtowo można również nabyć większą ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Zobacz także: