Robienie zakupów Sektor budowlany 

Stalowe kontenery na odpady dla różnych gałęzi przemysłu

Zamów kontenery na gruz

Nie wszystkie odpady powinny być wyrzucane do pojemników na surowce wtórne albo zmieszane. Dotyczy to głównie tych, które są wytwarzane w trakcie wszelkiego typu prac budowlanych i remontów, jak również odpadów przemysłowych. Muszą one zostać przetransportowane do wyznaczonego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z przepisami o odpadach. W wielu przypadkach mogą jednakże wyniknąć trudności związane z przechowywaniem oraz transportem śmieci. Aby ich uniknąć, należy wyposażyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Zwykłe i specjalistyczne kontenery na odpady

Najpopularniejsze kontenery otwarte są przeznaczone do gromadzenia i transportu gruzu, opakowań, starych mebli i pokrewnych odpadów. Dodatkowo w użyciu są także kontenery uszczelniane, które znakomicie zdają egzamin przy wywozie nieczystości ciekłych i półpłynnych (między innymi tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Uszczelniane spojenia są także niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci drobne, takie jak granulaty, trociny czy wióry metalowe. Proces ich załadunku usprawnia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najprostsze w transporcie są oczywiście kontenery rolkowe, zaopatrzone w system usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla których przedsiębiorstw?

Odbiorcami oferty producentów kontenerów stalowych są rozmaite podmioty. Wśród nich można znaleźć m.in. przedsiębiorstwa budowlane, ekipy sprzątające oraz parające się opróżnianiem piwnic i strychów, a także różnego typu zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na odpady decydują się podmioty oferujące usługi wywozu gruzu i odpadów o niestandardowych gabarytach. Odnajmują je one klientom, a po napełnieniu odwożą do punktu legalnego ich składowania lub recyklingu.

Nasza siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Zobacz także: